Wygodne łóżko to nie tylko kołdra i poduszka, ale przede wszystkim odpowiednio dopasowany do potrzeb użytkownika materac. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które różnią się w wielu aspektach, jednak jednym z najbardziej popularnych oraz od dłuższego czasu znany jest materac sprężynowy. Wygody, zapewniający odpowiednie wsparcie kręgosłupa oraz sprężystość – tyle, a nawet więcej może zaoferować materac Hilding Tango! 

Czym jest materac sprężynowy?

Materac Hilding Tango zaliczany jest do materacy sprężynowych, czyli takich, których wkład bazuje na sprężynach. Ich zakup to klasyczne rozwiązanie dla osób które cenią przede wszystkim specyficzne uczucie unoszenia sylwetki podczas snu lub nie chcą zostać w nocy obudzone przez partnera. Współczesne materace do spania z wkładem sprężynowym posiadają jedną, charakterystyczną cechę, a mianowicie każda sprężyna osadzona jest w indywidualnych kieszeniach, przez co materac ugina się tylko w miejscu nacisku. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizowało rynek materacy i postawiło je w innym świetle. Już nie można powiedzieć, że cały materac ugina się w czasie nacisku a sprężyny wychodzą z wkładu lub kłują użytkownika. Do nowoczesnych materacy należy przede wszystkim Hilding Tango, który oferuje swojemu użytkownikowi wiele zalet.

Zalety Hilding Tango

czym charakteryzuje się materac sprężynowy hilding tangoHilding Tango wyprodukowany został jako materac sprężynowy, którego rdzeń oparty jest na sprężynie kieszeniowej. W ten sposób materac nie tylko pracuje jedynie w miejscu nacisku, ale także odpowiednio dopasowuje się do ciała użytkownika. Materace Hilding produkowane są w taki sposób, aby jak najlepiej mogły dopasowywać się do osoby śpiącej, dlatego oprócz umieszczenia w centralnej części sprężyn, materac ten ma po jednej stronie antyalergiczną piankę lateksową, a po drugiej piankę wysokoelastyczną, która dodatkowo zwiększa sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia. Całość zapewnia niezwykły komfort użytkownikowi oraz pozwala idealnie dopasować się do jego ciała. Z uwagi na rozmieszczenie pianek, obie strony materaca nadają się do użytkowania. Oznacza to, że Hilding Tango w dowolnej chwili można odwrócić. Dodatkowym atutem materaca Hilding Tango jest posiadanie siedmiu stref twardości. Pozwalają one na jak najlepsze dopasowanie się do anatomicznej budowy ciała, wspierając w ten sposób kręgosłup. Z uwagi na rodzaj wkładu oraz zastosowanie siedmiu stref twardości materac umożliwia odpowiedni odpoczynek, zachowując przy tym odpowiednią stabilizację kręgosłupa.

Hilding Tango – dla kogo?

Hilding Tango to wyjątkowy materac, który sprawdzi się w wielu domach. Używać może go każda osoba preferująca wypoczynek na bardziej sprężystym materacu, jednak sprawdzi się również u par. Dlaczego? Zastosowanie wkładu, który składa się z osadzonych w indywidualnych kieszonkach sprężyn umożliwia redukcję drgań, jakie wywołuje druga osoba. Dzięki temu zabiegowi można bez problemu wstać w nocy czy do pracy i nie obudzić partnera. Dodatkowo materac ten wyprodukowany został z materiałów w pełni bezpiecznych dla zdrowia oraz niewywołujących alergii, dlatego bez żadnych obaw spać mogą na nim alergicy. W celu zapewnienia spokojnego oraz higienicznego snu do wyboru są dwa pokrowce – Velvet NEW oraz Tencel NEW. Zapobiegają gromadzeniu się kurzu oraz uniemożliwiają rozwój bakterii.

Hilding Tango stanowi świetne podłoże do snu dla wielu osób, przez co idealnie odnajdzie się w każdej sypialni. Dzięki temu zabiegowi użytkownik wyśpi się komfortowo oraz efektownie.