Znalezienie idealnego materaca często nie jest łatwe. Pod uwagę należy wziąć wiele czynników, takich jak indywidualne preferencje odnośnie twardości, wagę, stan zdrowia czy wiek. Jednak na rynku pojawiają się coraz częściej materace, które posiadają więcej niż dwie lub trzy cechy. Do takich zalicza się Hilding Boogie, czyli materac, który idealnie odnajdzie się w każdej sypialni! Dlaczego?

Co znajduje się wewnątrz Hilding Boogie?

Materace do spania różnią się między sobą przede wszystkim składem wkładu. To właśnie on sprawia, że materac posiada wiele cech, z których korzysta użytkownik. W materacu Hilding Boogie zastosowano trzy wyjątkowe pianki odpowiadające za szereg licznych i wspaniałych cech. Pierwszą z nich jest pianka wysokoelastyczna, która stanowi swego rodzaju bazę Hilding Boogie. Zapewnia ona wysoką sprężystość wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia. Równocześnie stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa poprzez dopasowanie się w niemalże idealny sposób do kształtu ciała użytkownika. Na niej znajduje się blok lateksu – wyjątkowo antyalergiczny materiał, który podobnie jak pianka wysokoelastyczna nadaje sprężystości oraz wytrzymałości. Ciekawym zabiegiem jest zastosowanie pianki FloFom, która reaguje na temperaturę ciała. W ten sposób może idealnie dopasować się do ciała użytkownika, zapewniając najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Nie da się również pominąć faktu, że pianka FloFom wykazuje właściwości termoregulacyjne i chłodzące, które docenią przede wszystkim osoby aktywne. Wkład Hilding Boogie podzielony został na siedem stref twardości, które dodatkowo sprawiają, że materac w jak najlepszy sposób dopasowuje się do ciała użytkownika. A to nie wszystko!

Cechy Hilding Boogie

Wybór materaca na pierwszy rzut oka może wydawać się trudny, jednak Hilding Boogie z łatwością rozwiewa wszelkie wątpliwości unikalnym połączeniem wielu cech! Co wyróżnia Hilding Boogie na tle innych materacy?

  • Hilding Boogie - idealny materac dla każdego!klasyfikuje się jako materac twardy (H3), co oznacza, że idealnie sprawdzi się u osób preferujących twardsze podłoże lub ważących powyżej 80 kg,
  • jak wszystkie materace Hilding zbudowany został z materiałów bezpiecznych dla zdrowia oraz nieuczulających,
  • jest dostosowany do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka,
  • obie strony materaca Hilding Boogie są przystosowane do użytkowania, a ich regularna zmiana sprzyja zwiększeniu wentylacji oraz trwałości produktu,
  • posiada specjalne profilowania i nacięcia wspomagające prawidłową cyrkulację powietrza,
  • ubrany jest w pokrowiec Tencel, który jest antyalergiczny.

Hilding Boogie to wyjątkowy model, który odnajdzie się w każdej sypialni. Dzięki piance FloFom wspomaga regenerację mięśni, dzięki czemu idealnie sprawdza się u osób aktywnych. Z uwagi na stopień twardości mogą na nim spać single, pary oraz osoby cięższe. A dodatkowo posiada niebywałe właściwości antyalergiczne!

Prawidłowy sen to niezwykle ważna kwestia w życiu każdego człowieka. Przede wszystkim zapewnia dobre samopoczucie, energię do pracy oraz w pozytywny sposób wpływa na rozwój organizmu. Z uwagi na to wszystko materac powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdej sypialni i być wybierany w pierwszej kolejności!