Statystycznie na sen przeznaczamy aż ⅓ swojego życia, czyli około ośmiu godzin dziennie. Na współczesnym rynku znajdziemy różnego rodzaju podłoża do spania, w tym materace, które gwarantują spokojny i komfortowy wypoczynek. Każdy model odznacza się innymi cechami oraz budową, a co wyróżnia materace Fit.4.Sleep? 

Materace Fit.4.Sleep – poznaj ich wnętrze

Materace Fit.4.Sleep są dostępne w dwóch wariantach pod względem wypełnienia. Pierwszym z nich jest innowacyjna pianka wysokoelastyczna, która wyróżnia się zwiększoną sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia. Co więcej, warto zaznaczyć, że jej właściwości umożliwiają prawidłowe wsparcie ciała użytkownika, tym samym przyczyniając się do poprawy jakości wypoczynku. Drugim rodzajem jest nowoczesna sprężyna kieszeniowa, charakteryzująca się unikalną budową. Każda z nich została umieszczona w osobnej kieszonce materiałowej, przez co pracują w sposób niezależny. Dzięki temu gwarantują wysoką elastyczność punktową i redukcję drgań.

Jakimi właściwościami wyróżniają się materace Fit.4.Sleep?

Czym wyróżniają się materace Fit.4.Sleep? Poznaj ich budowę oraz właściwości!Materace Fit.4.Sleep to wysokiej jakości podłoża do spania, które nie tylko wyróżniają się wyjątkowym wnętrzem, ale także właściwościami. Wśród nich wyróżnić można:

  • siedem stref twardości,
  • właściwości antyalergiczne,
  • optymalną wentylację wkładu,
  • dwie twardości,
  • pokrowiec typu zima/lato.

Ponadto, w ofercie Fit.4.Sleep znajdziemy modele, które są dostępne w różnych rozmiarach pod względem szerokości. Dostępne są między innymi wąskie materace 90×200 i 100×200, a także szersze – 140×200, 160×200 lub 180×200 cm.

Materace Fit.4.Sleep – jak dopasować je do siebie?

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że komfortowy i zdrowy sen w dużej mierze zależy od jakości podłoża do spania, ale również jego dopasowania do osobistych potrzeb i preferencji użytkownika. Z uwagi na to, decydując się na materac Fit.4.Sleep warto w pierwszej kolejności uwzględnić:

  • wiek,
  • twardości,
  • stan zdrowia,
  • rodzaj wypełnienia.

Oprócz tego warto uwzględnić odpowiednią szerokość i wybrać węższe materace 80×200 cm lub większe – 140×200 cm.

Zdrowy sen, czyli taki, po którym rano budzimy się wypoczęci i pełni energii zależy od wielu czynników, w tym materace Fit.4.Sleep. Zatem nie czekajmy i już dziś wyposażyć swoją sypialnię w odpowiednie podłoża do spania!