Sypialnia stanowi osobiste sanktuarium, miejsce, w którym możemy zapomnieć o problemach dnia codziennego i po prostu się zrelaksować. Jednak, aby było to możliwe, musimy ją nie tylko odpowiednio urządzić, ale również wyposażyć. Główną rolę odgrywa tutaj łóżko wyposażone w materac, który w sypialni małżeńskiej powinien spełniać odpowiednie kryteria. Jakie?

Czym charakteryzują się materace w sypialni małżeńskiej? 

Urządzanie sypialni dla dwojga to nie lada wyczyn – w końcu musi sprostać, oczekiwaniom nie jednej, a dwóch osób. Warto tutaj zainwestować w łóżko, które będzie wyposażone w odpowiedni materac. Jednak, co to znaczy odpowiedni materac dla par? Przy jego wyborze warto uwzględnić przede wszystkim:

  • twardość,
  • antyalergiczność,
  • rozmiar.

Dopasowanie podłoża do spania do pary często bywa trudne, zwłaszcza gdy partnerzy znacząco się różnią, np. w wadze. Właśnie dlatego warto postawić na dość uniwersalny produkt, który pozwoli nam spokojnie przespać całą noc, czyli materace SleepMed!

Materace SleepMed – zdrowy sen dla pary

Komfortowe łóżko małżeńskie? Postaw na materace SleepMed!Materace SleepMed to unikalne produkty stworzone w celu zagwarantowania nam zdrowego wypoczynku. Na tle innych wyróżniają się pod wieloma względami, w tym poprzez posiadanie statusu wyrobu medycznego. Dzięki temu oraz wyjątkowej budowie, są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu ciała użytkowników, tym samym gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, gwarantują:

  • wyeliminowanie dolegliwości bólowych związanych ze schorzeniami kręgosłupa,
  • zapobieganie kształtowania się wad postawy,
  • redukcję ryzyka pogłębiania się schorzeń kręgosłupa.

Oprócz tego, materace SleepMed wyróżniają się technologią Airforce, która umożliwia wypoczynek w higienicznych warunkach. Zastosowane tutaj, specjalistyczne nacięcia pozwalają na odprowadzanie ciepła oraz wilgoci, a także wspomagają cyrkulację powietrza, uniemożliwiając gromadzenie się kurzu, bakterii czy roztoczy.

Co kryją w sobie materace SleepMed? 

Zarówno akcesoria, takie jak poduszka, jak i materace wpływają na jakość i efektywność snu. Jednak, czy wiemy, co jeszcze kryją w sobie unikalne podłoża do spania od SleepMed? Jak się okazuje, każdy z tych produktów dodatkowo:

  • ma możliwość regulowania twardości,
  • jest antyalergiczny,
  • został wyposażony w pokrowiec zwiększający poziom higieny w czasie snu,
  • ma możliwość redukowania drgań powstających na skutek ruchów partnera.

Tak naprawdę każdy z nas, niezależnie od tego, czy śpi sam, czy z partnerem może odpocząć w komfortowych warunkach. Wystarczy tylko postawić na materace SleepMed!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/