Wszystkie materace SleepMed kojarzą się z wysoką jakością, niesamowitym działaniem potwierdzonym przez ekspertów oraz z dbałością o szczegóły. Marka chce, aby każdy konsument znalazł coś dla siebie i budził się wypoczęty i szczęśliwy. Komfort snu może być jednak jeszcze wyższy za sprawą niesamowitego, luksusowego materaca SleepMed Supreme Plus.

Antyalergiczność i funkcjonalność

Coraz więcej osób skarży się na nawracającą, nieprzyjemną alergię. Nikt nie lubi notorycznie kichać i męczyć się z katarem – szczególnie w nocy! Aby temu zapobiec, materiały zastosowane w produkcji modelu SleepMed Supreme Plus nie nasilają alergii, a za to skutecznie hamują rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Pokrowiec składa się z trzech różnych materiałów: dzianiny Probiotex, Tencelu oraz taśmy 3D. Takie połączenie zapewnia optymalną wentylację wkładu oraz pomaga w utrzymaniu czystości na powierzchni materaca. Producent postanowił ułatwić użytkownikom także proces prania, które bez obaw może być wykonywane w pralce. Pokrowiec został wyposażony w wygodny zamek rozdzielczy, który umożliwia jego szybkie i łatwe zdjęcie, a funkcjonalne uchwyty sprawiają, że obracanie produktu i zmienianie jego położenia jest zdecydowanie prostsze. Ukłonem w stronę alergików oraz osób wrażliwych są także specjalne profilowania i nacięcia utworzone we wnętrzu materaca. Dzięki nim przepływ powietrza jest jak najbardziej możliwy.

Prozdrowotne działanie potwierdzone przez specjalistów

Luksusowy materac SleepMed Supreme PlusNieodpowiednio dobrany materac słabej jakości może prowadzić do przykrych konsekwencji zdrowotnych. Każdego dnia jesteśmy narażeni na dolegliwości bólowe związane z siedzącym trybem życia lub ciężką pracą fizyczną. Nie sposób na każdym kroku kontrolować swojej pozycji ciała, stąd tyle problemów związanych z kręgosłupem. Nic więc dziwnego, że osoby cierpiące z tego powodu chcą, aby ich nocny wypoczynek był możliwie jak najbardziej efektywny i pozytywnie wpływał na zdrowie. W takiej sytuacji warto opierać się nie tylko na opiniach w Internecie. SleepMed Supreme Plus uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I – oznacza to, że jego prozdrowotne działanie jest potwierdzone na podstawie licznych testów i badań. Równie ważne jest to, aby materac spełniał najwyższe standardy w zakresie ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. W przypadku tego modelu, również te aspekty są spełnione – specjaliści ze szwajcarskiego Instytutu AEH oraz pracownicy laboratorium Sleep-Lab przeanalizowali wszystkie wyniki i na tej podstawie przyznali wyróżnienie związane z najważniejszymi czynnikami z punktu widzenia zdrowego i komfortowego snu.

SleepMed Supreme Plus – co go wyróżnia?

SleepMed Supreme Plus to materac piankowy stworzony z surowców najwyższej jakości. Połączenie pianki termoelastycznej, wysokoelastycznej i poliuretanowej FlexiFoam zapewnia sprężystość, wytrzymałość, elastyczność i odponość na odkształcenia. Cały wyrób podzielono na siedem zróżnicowanych stref twardości, które mają za zadanie indywidualnie podpierać każdą część ciała. W okolicach bioder znajduje się najtwardsza część materaca, a poziom twardości stopniowo się zmniejsza w obu kierunkach. Na uwagę zasługuje również fakt, iż ten model nie jest sztywny – dzięki temu nadaje się również na stelaże z regulacją zagłówka i podnóżka.

Jak widać, producent pomyślał o wszystkim. Z takiego materaca będą zadowoleni użytkownicy w każdym wieku: dzieci, dorośli, a także osoby starsze, o specjalnych wymaganiach.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/