Ekologiczne rozwiązania na dobre zagościły w naszym życiu. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby środowiska producent materacy Hilding wyprodukował kolekcje materacy naturalnych. Produkty te zapewnią Ci nie tylko wygodny sen, ale również będą bezpieczne dla ekosystemu. Wybierając materac naturalny, warto rozważyć zakup modelu Hilding Aspre, który dzięki swoim wyjątkowym właściwościom sprawdzi się w wielu sypialniach. 

Materace naturalne – jak są zbudowane?

Materace naturalne od klasycznych modeli różnią się przede wszystkim rodzajem wypełnienia, które zostało użyte do ich produkcji. Ich komponenty zbudowane są z materiałów, które podlegają ponownemu przetworzeniu, dzięki czemu zostawiają o wiele mniejszy ślad środowiskowy. We wnętrzu materacy naturalnych na próżno możemy szukać chemicznych związków. Zastąpiły je naturalne olejki. Połączenie naturalnych pianek oraz surowców tworzy przyjazny dla środowiska mikroklimat snu.

Dlaczego warto postawić na model Hilding Aspre

Hilding Aspre - poznaj materace naturalneW kolekcji materacy naturalnych Hilding znajdziemy również model Hilding Aspre. Jego budowa opiera się na wykorzystaniu dwóch pianek cechujących się wysokim poziomem elastyczności. Pierwsza z nich to pianka wysokoelastyczna HR Bio. Posiada ona otwartokomórkową strukturę, co oznacza, że wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami cyrkulacyjnymi, ale przy tym gwarantuje sprężystość, która nie pozwala ciału, na nadmierne zapadnie się w podłożu. Druga pianka to pianka NATURALIS®, która została dodatkowo nasączona naturalnym olejkiem rycynowym. Olejek ten cechuje się silnymi działaniami nawilżającymi, przeciwbakteryjnymi i przeciwbólowymi. Ponadto pianka ta ma mniej jednolitą strukturę komórkową w porównaniu z tradycyjnymi wkładkami piankowymi, dzięki czemu oferuje lepszy komfort wypoczynku poprzez stabilniejsze podtrzymywanie ciała. Dodatkowo materac został wyposażony w pokrowiec wykonany z lnu i bawełny organicznej. Materiały mają właściwości termoregulacyjne, co oznacza, że unikniesz nocnego przegrzewania się lub wyziębiania. Pokrowiec można prać w pralce, pozwoli to na zachowanie jeszcze lepszego poziomu higieny miejsca, w którym śpisz.

Hilding Aspre – dla kogo jest on najlepszym rozwiązaniem

Materac Hilding Aspre sprawdzi się w każdej sypialni. Jednak szczególnie polecany jest on dla par oraz osób aktywnych. W materacu użyto pianki, która w przypadku sypialni dwuosobowych pozwala na zniwelowanie drgań powstających na powierzchni materaca, dzięki czemu likwidujemy problem wybudzania się przez ruchy drugiej osoby. Materac ten posiada konstrukcję, która przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku lub treningu, dlatego będzie dobrym wyborem dla sportowców lub osób pracujących fizycznie.

Wybierając materac naturalny, otrzymujesz gwarancję na wypoczynek na najwyższym poziomie, a przy tym będzie on przyjazny dla środowiska. Pozwala to na uzyskanie balansu pomiędzy zaspokojeniem własnej potrzeby komfortu a chęcią zadbania o ekologię. Nie zwlekaj dłużej i postaw już teraz na materac Hilding Aspre.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/